مشخصات آیفون تصویری تحت شبکه گرنداستریم GDS3710

آیفون تصویری تحت شبکه گرنداستریم  GDS3710 یک سیستم درب ویدیویی IP است که به عنوان یک دوربین نظارت تصویری IP با کیفیت بالا و واسط IP نیز برای ارائه کنترل دسترسی و نظارت امنیتی در ساختمانها از هر اندازه استفاده می کند.

این سیستم درب قدرتمند IP Video Door دارای زاویه دید ویدیوی 0 درجه ای برای پوشش دیوار به دیوار ، دارای یک تراشه داخلی RFID داخلی برای ورود بی سیم ایمن ، شامل یک میکروفون و بلندگو داخلی برای پشتیبانی از قابلیت ارتباط داخلی و زنگ هشدار است ، پشتیبانی از زنگ خطر و هشدار از ادغام با دستگاه های امنیتی موجود.

آیفون تصویری تحت شبکه گرنداستریم GDS3710 با نرم افزار ابزار مدیریت رایگان Grandstream ، GDS Manager ادغام شده است ، و این امکان را می دهد تا اطلاعات کارت RFID ، فید های ویدیویی و همچنین خود دستگاه توسط این نرم افزار کاملاً مدیریت شود.
جهت مشاهده ی سایر مشخصات محصول و همچنین قیمت آن روی آیفون تصویری گرنداستریم GDS3710 کلیک نمایید.

تلفن بیسیم تحت شبکه گرنداستریم DP720

تلفن بیسیم تحت شبکه گرنداستریم WP820

گوشی های گرند استریم

مرکز تلفن گرند استریم

گوشی های سری GRP گرنداستریم

گوشی گرنداستریم GXP1625

گوشی گرنداستریم GXP2160

، ,تصویری ,داخلی ,ip ,gds3710 ,یک ,آیفون تصویری ,گرنداستریم gds3710 ,تحت شبکه ,تصویری تحت ,سیستم درب ,تصویری گرنداستریم gds3710 ,آیفون تصویری گرنداستریم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


silas شرکت مدير سبز- آموزش رشد کسب‌وکار مطالب اینترنتی اموزش های کامپیوتر سئو , طراحی سایت محال وابسته toopik فراری موسسه مشاوره حقوقی و وکیل دادگستری مشاوره تلفنی پیش از زادواج